Kaptan Amerika, Demir Adam, Örümcek Adam ve Dahası Taekwondo da Yerini Almaya Hazırlanıyor

Kaptan Amerika, Demir Adam, Örümcek Adam ve Dahası Taekwondo da Yerini Almaya Hazırlanıyor

İspanyol mücadele sporu malzemeleri üreticisi Daedo dün Barselonada Walt Disney ile bir proje için anlaşma imzaladı. Bu projenin ismi Marvel – Daedo. Bu projeye göre Daedo, Disney ile çalışıp Marvel Kahramanlarının konseptini Taekwondo malzemelerine uyarlayacak. Bu projenin çıkış amacı olarak “Çocuklar için daha güzel bir dünya” sloganını benimsediklerini belirten Daedo Başkanı  Chuen Wook Park,  Marvel in süper kahramanları ile taekwondocuların nezaket, dürüstlük, azim ve özgüven gibi ortak özellikleri olduğunu belirtti.

Bu konsept 4 ile 12 yaş aralarındaki sporcuların için tasarlanıp, barkod sistemi ile lisanssız ürünlerin satışının önüne geçilmesi planlanmakta. Şuan için çıkış tarihi ve fiyat konusunda bir bilgi yok. Fakat yılbaşından hemen sonra raflarda yerini alacağına dair bir söylenti var.

 

Yorum Yok

Deprecated: comments.php olmayan tema dosyası, 3.0.0 sürümünden başlayarak kullanımdan kaldırıldı ve alternatifi yok. Lütfen temanıza bir comments.php şablonu ekleyin. in /home/u702857802/domains/taekwondo-haber.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir