Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Muğla / Marmaris 2013
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Muğla / Marmaris
29 Nisan – 5 Mayıs 2013
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI – 29 Nisan 2013
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
55 KG 1. Bektaş Gökalp – Bursa Osmangazi Bld. SK 2. Hakan Ramazan Tepe – İstanbul GOP Bld. GSK 3. Muhammet Babahanoğlu – Adana Şahinspor 3. Enes Zıpır – Konya Meram Bld. SK
5. Ramazan Akıner – Ankara Büyükşehir Bld. SK 6. Emre Duman – Aksaray Metropol SK 7. Sadullah Taytemur – Adana Altınkoza SK 8. Mehmet Akif Işıtan – İstanbul Üsküdar Bld. SK
49 KG 1. Esra Gül – Bilecik Osmaneli SK 2. Hilal Merve Çavuş – Ankara İlbank SK 3. Tuğçe Avcı – Ankara Yeni Altındağ Bld. SK 3. Semra Şahin – Kayseri Yay Tan SK
5. Rümeysa Yiğittekin – Ankara Birlik Tkd SK 6. Safiye Polat – Ankara EGO SK 7. Eylül Balıkçı – Ankara Polat Eğt. Tkd SK 8. Hilal Karaca – Gaziantep GSK
48 KG 1. Harun Tarhan – Mersin Aldemir SK 2. İrfan Birsoy – İzmir Bornova Bld. SK 3. Ramazan İ. Türksayar – İstanbul Tuzla Bld. SK 3. Sinan Barış Çorluhan – İzmir Çiğli Egekent SK
5. Barış Dağ – İzmir Büyükşehşr Bld. SK 6. Okan Tetik – İstanbul Babatlar SK 7. Murat Çıngı – Gaziantep Şahinbey Bld. SK 8. Mahmut Doğaç Şen – Konya Selçuk Bld. SK
63 KG 1. Mahmut Burak Saygılar – İstanbul GOP Bld. SK 2. Yunus E. Sayan – Kayseri Barbaros Hayrettin SK 3. Ahmet Mücahit Özcan – Konya Selçuklu Bld. SK 3. Necmettin Selim Oyar – Manisa Başar Tkd SK
5. Alperen Demir – Ankara 6. Yasin Erkmen – Ankara 7. Turgay Kurt – Çorum 8. Umutcan Eryılmaz – Bursa
63 KG 1. Sude Bulut – Tekirdağ GSK 2. Neslihan Demirel – Ankara Milli Piyango SK 3. Büşra Ayva – Ankara Mamak Bld. SK 3. Hikmet Nur Durak – Ankara Aktif Akademi SK
5. Selma Canlı – Konya Toprak SK 6. Zeynep Çelik – İzmir Ferdi 7. Münevver Şahin – Antalya Hüseyin AK İ.Ö.O SK 8. Şerife Aytürk – Konya Selçuk Bld. SK
45 KG 1. Deniz Dağdelen – Trabzon Bordo Mavim SK 2. Selahattin Akbaş – Karaman Performans SK 3. Selçuk Akbaş – Karaman Performans SK 3. Abdusselam Çetin – Yozgat Zinde SK
5. Onur Altan – İstanbul Özdemir SK 6. Selim Can Dağıstanlı – Erzurum Anadolu Form SK 7. Mehmet Er – Adana Yüreğir Bld. SK 8. Fırat Kızılırmak – Gaziantep GSK
78 KG 1. Selman Nezir – İzmir Büyükşehir Bld. SK 2. Adem Koçoğlu – İstanbul Büyükşehir Bld. SK 3. Mehmet Mor – Bursa Osmangazi GSK 3. Umutcan Araç – Ankara Birlik Tkd SK
5. Nuh Hüseyin Yazıcı – İstanbul Bahçelievler Bld. SK 6. Sadi Saygılar – İstanbul Büyükşehir Bld. SK 7. Muhammed Akkuş – Ankara Mamak Bld. SK 8. İbrahim Eren Yılmaz – Gaziantep Ferdi
68 KG 1. Tuğçe Merve Zinal – İstanbul GOP Bld. SK 2. Ebru Keskin – İstanbul Büyükşehir Bld. SK 3. Şehriban Aydınlı – Ankara Mamak Bld. SK 3. Maide Nur Uysal – Konya Meram Bld. SK
5. Beyzanur Yıkar – Ankara Birlik Tkd SK 6. Asena Nur Karaca – Giresun Ferdi 7. Refia Türk – İzmir Ferdi 8. Kübra Kıyı – İzmir Büyükşehir Bld. SK
51 KG 1. Mert Erdoğan – İstanbul Üsküdar Bld. SK 2. Kürşat Büyükeken – Karaman GSK 3. Uğur Altıntop – Trabzon Bordo Mavim SK 3. İhsan Altunkaynak – İstanbul Tuzla Bld. SK
5. İlhan Burak Tavşan – Erzurum Anadolu Form SK 6. Muhammed Emin Kaya – Erzurum Sağlık GSK 7. Şaban Baştaş – Bursa Osmangazi Bld. SK 8. Kürşat Yurtsever – Kırşehir GSK
44 KG 1. Makbule Nur Korucu – İzmir GSİM SK 2. Çiğdem Şimşek – Niğde Şimşek SK 3. Büşra Baycanlar – Adana Mavi Lacivertlim SK 3. Ceren Özbek – Ankara Mamak Bld. SK
5. Ayşe Nur Kezönü – Bilecik Osmaneli SK 6. Ceren Bingöm – Diyarbakır Ertaş SK 7. Gözde Özdemir – Ankara ASKİ SK 8. Özge Yiğittap – Samsun Polisgücü SK
55 KG 1. Zeliha Ağrıs – Ankara Ulaştırma SK 2. Elif Kalem – Bilecik Ferdi 3. Yağmur Banda – İzmir GSİM SK 3. Bilge Yekta Dellal – Çanakkale Anafartalar SK
5. Bahar Yücel – Kastamonu Ormanspor 6. Aslı Koçak – İzmir Yurtsever GSK 7. Şeyma Satılmış – Nevşehir GSİM SK 8. Şeyma Nur Sazak – Mersin Hlk. Eğt. SK
59 KG 1. Orhan Gazi Güler – İzmir Efsane Gençlik SK 2. Hasan Kan – Adana Şakirpaşa Hlk. Eğt. 3. Emre Yurtseven – İstanbul GOP Kuvvet İht. 3. Kutay Çekem – Ankara EGO SK
5. Şevket Aytunç Dinç – İzmir Konak Bld. SK 6. Kağan Sabunci – Kayseri Barbaros Hayrettin SK 7. Hakan Kavrat – Ankara Ulaştırma SK 8. Umut Begeç – İzmir Konak Bld. SK
68 KG 1. Erkan Baş – İstanbul Yenigün Tkd İht. SK 2. Mürsel Can Aydoğdu – Ankara Kartal Tkd SK 3. Haydar Köprülü – Manisa Başar Tkd SK 3. Mehmet Şimşek – Bursa Kurtuluş GSK
5. Eray Topcu – Ankara Can Karakuşak SK 6. Mehmet Mutlu – Kayseri Barbaros Hayrettin SK 7. Kadir Altın – İzmir TED SK 8. Murat Kolankaya – Karaman Türk Telekom GSK
46 KG 1. Zehra Döşüçukur – Gaziantep GSK 2. Esra Kalem – Bilecik Ferdi 3. Emel Tutku Yetişkul – İzmir Büyükşehir Bld. SK 3. Simge Burcu – İzmir Yurtsever GSK
5. Çiğdem Demirci – İstanbul Üsküdar Bld. SK 6. Asiye Nur Koyuncu – Kırklareli Ergin SK 7. Kübra Güven – Balıkesir Burhaniye Tkd SK 8. Dilan Onur – İstanbul Bağcılar
73 KG 1. Burakhan Aydemir – Trabzon Trabzon Bordo Mavim SK 2. Remzi Karakuş – İzmir Gaziemir Bld. SK 3. İlkan Güler – Ankara Can Karakuşak 3. Ali Emre Yıldız – Karaman GSK
5. Eyüp Selçuk Yıldız – Eskişehir Önder GSK 6. Berat Taştekin – Çorum SK 7. Alper Yasin Ateş – Nevşehir Üni. GSK 8. Hüseyin Karakurt – İstanbul Üsküdar Bld. SK
52 KG 1. Fatma Sarıdoğan – İstanbul GOP Bld. SK 2. Sude Burcu – İzmir Yurtsever GSK 3. Sezen Şevik – Mersin Büyükşehir Bld. SK 3. Edanur Köroğlu – Ankara Kartal Tkd SK
5. İpek Çidem – Nevşehir GSK 6. Beyza Manav – İstanbul Ferdi 7. Nisanur Balcı – Samsun İlkadım Bld. SK 8. Kardelen Sertkaya – İzmir Sabah İht. SK
59 KG 1. Havva Burçe Göçmez – Kırklareli Ferdi 2. Burcu Özlü – Bursa Kurtuluş GSK 3. Nalan Neslihan Yılmaz – Kastamonu Taşköprü Lider SK 3. Öznur Mercan – Artvin 7 Mart SK
5. Tuğçe Soylu – Samsun Bafra GSK 6. Şeval Nur Turan – İstanbul Yavuz SK 7. Betül Bakır – Hatay Derince SK 8. Hanife Sümeyye Ayan – Batman GSK
+78 KG 1. Kaan Kılıç – İzmir GSİM SK 2. Ömer Fırat Çelik – Batman Bahçelievler GSK 3. Cemalcan Zilek – İstanbul Bağcılar Bld. SK 3. Emre Coş – İstanbul Büyükşehir Bld. SK
5. Erol Arda Pehlivanlı – Ankara Akyıldırım Tkd. SK 6. Bünyamin Yaşar Dursun – Ankara Seçkinler SK 7. Muhammet Yavuz – İstanbul Özdemir SK 8. Danyel Boz – Mersin İdmanyurdu SK
+68 KG 1. Ebru Yümlü – İstanbul Büyükşehir Bld. SK 2. Ayla Solak – Mersin Büyükşehir Bld. SK 3. Mervenur Evci – Ankara Anıl 1 Sk 3. Ecehan Güneş – İstanbul GOP Kuvvet Tkd SK
5. Serap Ilgar – Bursa Sağlıkgücü SK 6. Ayşe Asma – İstanbul GOP Bld. SK 7. Aylin Pelin Güngör – İstanbul Özdemir SK 8. Ümmügülsüm Koçak – Konya Selçuklu Bld. SK