Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Antalya / Alanya 2011
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Antalya / Alanya
15 – 20 Şubat 2011 | Atatürk Spor Salonu
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI – 15 Şubat 2011
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
55 KG 1. Suat Tekin – İstanbul Yavuz SK 2. Mehmet Dolaş – İçel Zirve SK 3. Ömer Alacakaya – Ankara Taekwondo 3. Mevlüt Sabunci – Kayseri Kaski SK
49 KG 1. Yağmur Korkut – İçel Lider SK 2. Kübra Serdar – Trabzon Şafak Taekwondo SK 3. Kübra Dürdane Çakır – Samsun Feza Koleji SK 3. Derya Kargın – İstanbul Yavuz SK
68 KG 1. Cansu Yanılmaz – İstanbul Bahçelievler SK 2. Yaprak Eriş – Adana Tezel Aslanlar SK 3. Fulden Gökalp – bursa Osmangazi Bld. SK 3. Tuğba Toplak – Ankara EGO SK
2. GÜN SONUÇLARI – 16 Şubat 2011
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
48 KG 1. İbrahim Ethem Pak – Erzincan Relax SK 2. Mert Erdoğan – İstanbul Bahçelievler SK 3. Cengiz Baran Ay – Diyarbakır Ertaş GSK 3. Soner Kaya – Erzurum Sağlık SK
63 KG 1. Yusuf Kocaman – Gaziantep Nizip M. A. Ersoy SK 2. Erkan Baş – İstanbul Yenigün Tkd. İht. SK 3. Nedim Gündoğdu – İstanbul Tuzla Belediye SK 3. Çağın Solak – İçel Büyükşehir Taekwondo SK
46 KG 1. Ayşegül Funda Alp – Karaman Performans SK 2. Zeynep Akman – İstanbul Bahçelievler SK 3. Sezen Çevik – İçel Büyükşehir Bld. SK 3. Hilal Merve Çavuş – Ankara Taekwondo SK
55 KG 1. Sedanur Yumurçalı – Ankara EGO SK 2. Tuğba Ayva – Ankara Yalçın Tkd. SK 3. Kübra Eren – Kocaeli Derince SK 3. Şeyma Tuğba Güngör – Ordu Yüksel SK
3. GÜN SONUÇLARI – 17 Şubat 2011
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
45 KG 1. Müslüm Tazegül – İzmir Karabağlar Bld. GSK 2. Murat Çıngı – Gaziantep Şahinbey Bld. GSK 3. Mehmet İnegöş – İzmir TED İht. SK 3. Özgür Gülen – Yalova Taekwondo SK
78 KG 1. Muhammed E. Kocaman – Gaziantep Nizip M. A. Ersoy SK 2. Akif Öztürk – Muğla Yatağan SK 3. Alperen Ağır – Manisa Turgutlu Başar Ay Yıldız SK 3. Muhammet Yetim – İstanbul büyükşehir Bld. SK
42 KG 1. Zeynep Şahin – Ankara İller Bankası GSK 2. Merve Çelik – Aydın Didim Bld. SK 3. Melike Kutluer – Bursa Componenta SK 3. Sümmeyye Küçükyılmaz – Kocaeli Derince Bld. SK
44 KG 1. Nurgül Çelik – İstanbul Bahçelievler GSK 2. Feyzanur Saka – İstanbul Üsküdar Bld. SK 3. Naciye Kaya – İçel Mersin GSK 3. Eda Öztürk – İzmir Akar GSK
4. GÜN SONUÇLARI – 18 Şubat 2011
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
51 KG 1. Tolga İslamoğlu – İzmir Büyükşehir Bld. SK 2. Mehmet Öztürk – Kayseri Ejder SK 3. Samet Gümüşel – Konya Meram Bld. SK 3. Evren Karaca – İstanbul Bahöelievler Bld. SK
73 KG 1. Yaşar Sinan Çiçek – İstanbul Sarıyer Bld. SK 2. Mustafa Güler – Konya Meram Bld. SK 3. Cemal Can Zilek – İstanbul Avcılar Yıldırım SK 3. Ali Avcı – Kütahya Küntek SK
63 KG 1. Kübra Okur – Bursa Compenanta SK 2. Gizem Özcan – İzmir Gaziemir Bld. GSK 3. Güldane Beyza Erel – İstanbul Bahçelievler Bld. SK 3. Ebru Özcan – İstanbul Cihan SK
5. GÜN SONUÇLARI – 19 Şubat 2011
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
59 KG 1. A. İhsan Negiz – Ankara Leopar SK 2. Muhammet Remzi Aktaş – İstanbul Özdemir Uzakdoğu SK 3. Berkay Akyol – İzmir Efsane Gençlik SK 3. Hakkı Canbazoğlu – İstanbul Yavuz SK
68 KG 1. Sadi Saygılar – İstanbul Büyükşehir Bld. SK 2. Aldülkadir K. Arslan – Elazığ Kwon SK 3. Mehmet Korucu – İzmir Efsane Gençlik SK 3. Hasan Yüzücü – Ankara Ulaştırma SK
52 KG 1. Gamze Beyazıt – İzmir Yurtsever GSK 2. Büşra Serçe – Konya Telekom SK 3. Şeyma Satılmış – Nevşehir NSC Nevşehir Spor 3. Meltem Topal – Bursa Compenanta SK
59 KG 1. Dürdane Altunel – Konya Selçuklu Bld. SK 2. Damla Dede – Ankara Akyıldırım Tkd SK 3. Ceren Ataç – Niğde Dünya SK 3. İnci Zeynep Sönmez – Ankara Büyükşehir Bld. SK
6. GÜN SONUÇLARI – 20 Şubat 2011
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
+78 KG 1. Ensar Oğuz – Siirt Bilim SK 2. Bilal Ertürk Aydemir – Muğla Soyakan Marmaris SK 3. Kaan Kılıç – İzmir Ferdi 3. Taha Beytullah Oyar – Manisa Başar Tkd. SK
+68 KG 1. Nafia Kuş – Adana Doğdu SK 2. Şengül Dinç – Bursa Yıldırım Bld. JSK 3. Sevim Ay – İzmir Koçoğlu SK 3. Tuğba Aklan – Bursa Kestel Bld. SK