Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası
28 Temmuz – 1 Ağustos 2010 | Nevşehir
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI – 28 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler
Yıldız Bayanlar
41 KG 1. Emre Duman – Aksaray Elif Spor Okulu İht. 2. Mahir Kurt – Adana Tezel Aslanlar SK 3. Osman Günay – Edirne Trakya GSK 3. Burak Vatanseven – Van Ferdi
65 KG 1. Sadi Saygılar – İstanbul Başakşehir SK 2. Burakhan Aydemir – Trabzon Bordo Mavim SK 3. Oğuzhan Akyüz – İstanbul K.Çekmece Cankılıç 3. Utku Kaan Uysal – Manisa Soma Linyit Spor
44 KG 1. Sezen Şevik – İzmir Gaziemir Bld. SK 2. Feyza Nur Saka – İstanbul Üsküdar Bld. SK 3. Zeynep Subaşı – Bursa Sağlıkgücü GSK 3. Aslı Koçak – İzmir Ulukent Bld. SK
55 KG 1. Rabia Nihan Akdemir – İstanbul Cihan SK 2. Rüveyda Kara – İzmir Karabağlar Bld. SK 3. Esranur Nazlı Şimşek – Kocaeli Derince GSK 3. Rabia Gamze Ecevit – İstanbul GOP Bld. SK
2. GÜN SONUÇLARI – 29 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler
Yıldız Bayanlar
45 KG 1. Mert Başkurt – Niğde Cansuyu SK 2. Mert Erdoğan – İstanbul GOP Erdoğan Taek. SK 3. Şevket Aytunç Dinç – İzmir Sude Taek. İht. 3. Mustafa Yasin Karagöz – İzmir Büyükşehir Bld. SK
57 KG 1. Fatih Mehmet Ayrı – İçel Toros Taekwondo SK 2. Uğur Güçlü Sarar – İstanbul Ferdi 3. Berkay Akyol – İzmir Efsane Gençlik SK 3. Göktuğ Kürşat Ateş – Bolu Belediye SK
33 KG 1. Fatma Nur Canan – Konya Meram Bld. SK 2. Makbule Nur Korucu – İzmir GSİM 3. Elif Kıvrak – Ankara Yalçın Taekwondo SK 3. Gizem Öner – Bilecik Osmaneli Spor
51 KG 1. Büşra Baycanlar – İstanbul Avcılar Yıldırım SK 2. Büşra Eski – İstanbul Bahçelievler Bld. SK 3. Kübra Sarısoy – İstanbul Başakşehir SK 3. Bilge Yekta Dellal – Çanakkale Anafartalar SK
3. GÜN SONUÇLARI – 30 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler
Yıldız Bayanlar
49 KG 1. Mahmut Burak Saygılar – İstanbul Başakşehir SK 2. Hanefi Seyithan Erükçü – Elazığ Altınyumruk S.O. 3. Kadir Güllüel – İzmir GSİM 3. Adem Berat Çetinkaya – Konya Ferdi
53 KG 1. Umutcan Eryılmaz – Bursa İnegöl Kafkas SK 2. Mahsun Aksoy – İzmir Karabağlar Bld. SK 3. Yener Mutlu – İstanbul GOP Bld. SK 3. Ramazan Kaşıkçı – İstanbul Babatlar SK
29 KG 1. Büşra Şen – Hakkari Ferdi 2. İlayda Kardelen Çiftçi – Eskişehir Öncü SK 3. Seren Batman – Edirne Rumeli GSK 3. Büşra Çağlayandereli – Konya Bld. SK
47 KG 1. Şeyma Satılmış – Nevşehir N.S.C. Spor 2. Sude Burcu – İzmir Ulukent Bld. SK 3. Elif Kalem – Bilecik Osmaneli Spor 3. Şenay Çakır – İstanbul Tuzla Bld. SK
4. GÜN SONUÇLARI – 31 Temmuz 2010
Yıldız Erkekler
Yıldız Bayanlar
33 KG 1. Selahattin Akbaş – Karaman Performans SK 2. Harun Tarhan – İçel Büyükşehir Bld. SK 3. Selim Sönmez – Gaziantep Gençlik ve SK 3. Okan Tetik – İstanbul GOP Erdoğan Taek SK
61 KG 1. Yasin Işıtan – İstanbul GOP Bld. SK 2. Furkan Hamit Pişkin – Ordu Fatsa Yükseliş İht. 3. Remzi Karakuş – İzmir Bozyaka Korean Taek SK 3. Mustafa Topçu – İzmir Ferdi
41 KG 1. Ceren Bingöm – Diyarbakır Sur Bld. SK 2. Sümeyye Küçükyılmaz – Kocaeli Derince Bld. SK 3. Resmiye Yılmaz – Ordu Gençlik Spor Kulübü 3. Esra Saraç – Bursa Yıldırım GSK
59 KG 1. Büşra Nur Sezek – Konya Selçuklu Bld. SK 2. Güldane Beyza Erel – İstanbul Bahçelievler Bld. SK 3. Şeval Nur Turan – İstanbul Yavuz SK 3. Fatma Gül Eser – Konya Selçuklu Bld. SK
5. GÜN SONUÇLARI – 1 Ağustos 2010
Yıldız Erkekler
Yıldız Bayanlar
37 KG 1. Ramazan İshak Türksayar – İstanbul Tuzla Bld. SK 2. Fatih Ahmet Genç – Elazığ Kesrik Hilal SK 3. Hakan Kavrat – Ankara Özcan Taekwondo SK 3. Gürkan Çalkan – Niğde Dünya SK
+65 KG 1. Hüseyin Batuhan Sürücü – İzmir Karabağlar Bld. SK 2. Kemal Gürcüoğlu – Tekirdağ Gençlik ve SK 3. Sergen Özdaş – İzmir Koçoğlu SK 3. Danyel Boz – İçel Mete SK
37 KG 1. Zehra Döşüçukur – Gaziantep Gençlik ve SK 2. Esra Kalem – Bilecik Osmaneli SK 3. Esra Gül – Bilecik Osmaneli SK 3. Büşra Demir – Antalya Hüseyin Ak İ.Ö.O. SK
+59 KG 1. Ebru Yümlü – İstanbul Başakşehir Ünlü SK 2. Ebru Özcan – İstanbul Cihan SK 3. Nur Cemre Kaymak – Muğla Milas GSK 3. Vildan Akkurt – Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğt.