Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Antalya / Alanya 2010
Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası – Antalya / Alanya
8 – 12 Ocak 2010 | Atatürk Spor Salonu
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI – 8 Ocak 2010
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
55 KG 1. Seyithan Akbalık – İzmir Efsane GSK 2. Cem Mehmet Kahraman – Edirne Ferdi 3. Yunus Işık – İstanbul Başakşehir 4. Hüseyin Bezci – Ankara Ulaştırma SK
73 KG 1. Ozan Berke Bindak – Diyarbakır SK 2. Hamza Öt – Ankara Ego SK 3. Hasan Mesut Demir – Gaziantep Özel Erdem Koleji GSK 4. Tugay Toparlak – Ordu Yüksel SK
49 KG 1. Çilem Sarıoğlu – Eskişehir Öncü SK 2. Zeynep Akman – İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 3. Hatice Kübra İlgün – Bursa Sağlıkgücü GSK 3. Ayşe Dik – Hatay Öz Şampiyonlar Taekwondo
68 KG 1. Efsa Karaca – Ankara Ulaştırma SK 2. Beyzanur Kılıç – Ankara Polat Taekwondo 3. Yaprak Eriş – Adana Erciyes Taekwondo İht SK 4. Betül Altın – Kocaeli Derince Gençlik SK
2. GÜN SONUÇLARI – 9 Ocak 2010
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
48 KG 1. Cengiz Baran Ay – Diyarbakır Sur Belediye SK 2. Samet Gökmen – İzmir Efsane GSK 3. Mehmet Kaçmaz – Şanlıurfa Belediye SK 3. Evren Karaca – İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK
63 KG 1. Berkcan Süngü – İzmir Konak Belediye GSK 2. Burakhan Aydemir – Trabzon Bordo Mavim SK 3. Ahmet Atmaca – İstanbul Tuzla Belediye SK 3. Abdulkadir Güneş – Konya Telekom SK
46 KG 1. Kübra Dürdane Çakır – Samsun Feza Koleji SK 2. Kübra Serdar – Trabzon Şafak Taekwondo İht. SK 3. Songül İlk – İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 3. Meltem Topal – Bursa Componenta SK
52 KG 1. Şeyda Baldırcı – Ankara TSE SK 2. Türkan Akpınar – Trabzon Pelitli Belediye SK 3. Şule Yılmaz – Ankara Akyıldırım Taekwondo SK 3. Serap Seril – İzmir Büyükşehir Bld. Gençlik SK
3. GÜN SONUÇLARI – 10 Ocak 2010
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
45 KG 1. Mert Erdoğan – İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 2. Refik Erdem Koç – Denizli Bld. SK 3. Uğur Dolaş – İçel Zirve SK 3. Murat Ateş – Kocaeli Derince Bld. SK
78 KG 1. Uğurcan İslamoğlu – İzmir Büyükşehir Bld. SK 2. Uğurcan Laçin – İstanbul Ş.Evler Selahattin Ateşmen SK 3. Furkan Özkul – Ordu Mor Beyaz SK 3. Furkan Ünal – İstanbul Avcılar Yıldırım SK
42 KG 1. Nurgül Çelik – İstanbul Gaziosmanpaşa Erdoğan SK 2. Ayşegül Funda Alp – Karaman Performans SK 3. Elif Eğin – İstanbul Tanju Çolak SK 3. Nuray Sarıdoğan – İstanbul Gaziosmanpaşa Bld. GSK
44 KG 1. Şeyma Tuncer – Ankara Özcan Taakwondo 2. Sezen Şevik – İzmir Geziemir Bld. GSK 3. Zeynep Kıvrak – İstanbul Başakşehir SK 3. Ayşenur Hanedar – Ankara Birlik Taekwondo SK
4. GÜN SONUÇLARI – 11 Ocak 2010
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
51 KG 1. Ömer Aksoy – İzmir Ulukent Bld. SK 2. Mehmet Dolaş – İçel Zirve SK 3. Sefa Tok – Samsun Ferdi 4. Abdullah Karpestil – Ordu Morbeyaz SK
59 KG 1. Yusuf Kocaman – Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Hlk Eğ. 2. Emrah İncesu – İstanbul Çildo Taekwondo İht. SK 3. Mehmet Korucu – İzmir Efsane Gençlik Ve SK 4. Özgür Yılmaz – Ankara Cankarakuşak SK
55 KG 1. Saide Noras – İstanbul Yavuz SK 2. Damla Dede – Ankara Akyıldırım Taekwondo SK 3. Sedanur Yumurçalı – Ankara Ego SK 3. Çağla Ayna – İçel Lider SK
63 KG 1. Ayşenur Yılmaz – Konya Telekom SK 2. Zeliha Yılan – İstanbl Ferdi 3. Merve Dilekçi – Çorum Gençlik Çepni SK 4. Gülbahar İlk – Ankara Ego SK
5. GÜN SONUÇLARI – 12 Ocak 2010
Genç Erkekler
Genç Bayanlar
68 KG 1. M. Talha Sarı – Konya Meram Belediye SK 2. Emin Kocaman – Gaziantep Nizip M. Akif Ersoy Halk Eğ. 3. Onurcan İslamoğlu – İzmir Büyükşehir Belediye SK 3. Ferdi Fansa – İzmir Efsane Gençlik ve SK
+78 KG 1. Bilal Ertürk Aydemir – Muğla Soyakan Marmaris SK 2. Recep Adıyaman – İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye GSK 3. Rasim Tilki – İstanbul Avcılar Yıldırım SK 3. Ömer Çakıroğlu – Sakarya Tekvando SK
59 KG 1. Kübra Okur – Bursa Componenta SK 2. Özlem Ulaş – İstanbul Gaziosmanpaşa Belediye GSK 3. Ebru Yaman – Ankara Büyükşehir Belediye 3. Şeyda Kübra Güngör – Ordu Yüksel SK
+68 KG 1. Nafia Kuş – Adana Doğdu Tekvando SK 2. Büşra Ark – Kocaeli Derince Gençlik ve SK 3. Mervegül Zeren – Ordu Mor Beyaz SK 3. Esma Sultan Güldiken – İçel Büyükşehir Belediye SK