Ümitler Türkiye Taekwondo Şampiyonası
19 – 23 Ekim 2011 | Gaziantep
Şahintepe Spor Salonu
Sonuçlar
1. GÜN SONUÇLARI – 19 Ekim 2011
Ümit Erkekler
Ümit Bayanlar
68 KG 1. Yakup Demirci – Kayseri Hacılar Erciyes GSK 2. Recep Yavaş – İstanbul Bahçelievler Bld. SK 3. Semih Güvenç – Çanakkale Anafartalar SK 3. Hacı Dicle – İzmir Yurtseverler GSK
53 KG 1. Merve Gündoğar – İzmir Büyükşehir Bld. SK 2. Hülya Kaya – İstanbul Büyükşehir Bld. SK 3. Derya Dağdelen – Eskişehir Öncü SK 3. Zeliha Durmuş – İstanbul Beykoz Bld. GSK
+73 KG 1. Cansel Deniz – İstanbul GOP Bld. SK 2. Merve Dilekçi – Çorum Halk Eğt. GSK 3. Nafia Kuş – Adana Doğdu SK 3. Nazife İmren – Hatay Belen Bld SK
2. GÜN SONUÇLARI – 20 Ekim 2011
Ümit Erkekler
Ümit Bayanlar
58 KG 1. Suat Tekin – İstanbul Yavuz SK 2. Abdurrahman Erkek – İzmir Bornova Bld. GSK 3. Recep Yazıcı – Trabzon Bordomavim SK 3. Ali İhsan Negiz – Ankara Leopar SK
49 KG 1. Damla Sezgin – Ankara Kanka Tkd. SK 2. Nurgül Çelik – İstanbul Bahçelievler Bld. SK 3. Merve Yazıcı – Samsun Feza Koleji SK 3. Çilem Sarıoğlu – Eskişehir Öncü SK
67 KG 1. Deniz Öztürkkalan – Ankara Akademi Dövüş Sanatları SK 2. Emine Bayram – Eskişehir Kamer GSK 3. Fulden Gökalp – Bursa Osmangazi Bld. SK 3. Gözde Dinç – Kocaeli Derince Bld. SK
3. GÜN SONUÇLARI – 21 Ekim 2011
Ümit Erkekler
Ümit Bayanlar
63 KG 1. Hüseyin Kurt – İstanbul Tuzla Bld. SK 2. Umut Bildik – İzmir GSİM 3. Seyithan Akbalık – İzmir Efsane Gençlik SK 3. Mustafa Aslantürk – Gaziantep Tkd. İht. SK
87 KG 1. Yavuz Selim Din – Sakarya Kocaeli Tkd. SK 2. Taha B. Oyar – Manisa Başar Tkd. İht. SK 3. Yusuf Kalem – Kayseri Birlik GSK 3. Ensar Uğuz – Siirt Bilim SK
57 KG 1. Sedanur Yumurçalı – Ankara EGO SK 2. Çağla Ayna – İçel Lider SK 3. Büşra Serçe – Konya Telekom SK 3. Şeyda Yartunç – Kayseri KASKİ SK
4. GÜN SONUÇLARI – 22 Ekim 2011
Ümit Erkekler
Ümit Bayanlar
54 KG 1. Fuatcan Aldemir – Ankara TSE SK 2. Mazlum Şimşek – İzmir Büyükşehir Bld. SK 3. Mehmet Dolaş – İçel Zirve SK 3. Ömer Aksoy – İzmir Yurtsever GSK
80 KG 1. Bilal Ertürk Aydemir – Muğla Sayokan Marmaris SK 2. Hüseyin Özkan Üstün – İstanbul Avcılar Yıldırım SK 3. Burak Ozan Karaca – Ankara TSE SK 3. Ahmet Özdemir – Kocaeli Derince Tkd. SK
46 KG 1. Nazlı Bana – Bursa Sağlık Gücü GSK 2. Nazlıcan Yaşar – Diyarbakır Altınayaklar SK 3. Derya Karademir – Giresun Telekom GSK 3. Suna Yılmaz – Kocaeli Derince Tkd. SK
73 KG 1. İnci Zeynep Sönmez – Ankara Büyükşehir Bld. SK 2. Büşra Ark – Kocaeli Derince Tkd. SK 3. Cansu Yanılmaz – İstanbul Bahçelievler GSK 3. Rukiye Betül Arslan – İstanbul Özdemir Uzakdoğu Sporları SK
5. GÜN SONUÇLARI – 23 Ekim 2011
Ümit Erkekler
Ümit Bayanlar
74 KG 1. Okan Şimşek – Erzurum Sağlık SK 2. Akif Öztürk – Muğla Ferdi 3. Hanefi Çıplak – İstanbul Sarıyer Bld. SK 3. Safa Mayda – Trabzon Bordomavim SK
+87 KG 1. Sabit Buğrahan Karakaş – Bursa Polis Koleji SK 2. Cengizhan Özad – İstanbul Cansey SK 3. Naim Gündoğdu – İstanbul Tuzla Bld. SK 3. Mehmet Berk Karataş – Zonguldak Yıldız GSK
62 KG 1. Şule Yılmaz – Ankara Akyıldırım Tkd. SK 2. Tansu Burak – Ankara Büyükşehir Bld. SK 3. Tuğba Ayva – Ankara Yalçın Tkd. SK 3. Fatma Güngör – Ankara Kartal Tkd. SK