Taekwondo Poomse (Poomsae) Şampiyonası
19 – 23 Ağustos 2014 | Balıkesir
Sonuçlar
Minik Erkek
Minik Bayan
1 – YİĞİT K. YILMAZ – ANKARA – ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
2 – KAAN KILINÇ – AMASYA – TEKHAN GENÇLİK SK
3 – ÜMİT YARDIMCI – ANKARA – ÇINAR GSK
4 – F. KAAN DURSUN – ANKARA – ÇINAR GSK
1 – İREM DURU BUDAK – İZMİR – BUCA SK
2 – SUDE YENER – ANKARA – DİKMEN İKİZLER 3 SK
3 – SİMGE ASLAN – ANKARA – ÇINAR GSK
4 – GÜLNİHAL KAYA – ANKARA – ÇINAR GSK
Yıldız Erkek
Yıldız Bayan
1 – YASİN ÇEKEN – AMASYA – TEKHAN GSK
2 – M. EMİR YILMAZ – ANKARA – İKİZLER TKD SK
3 – SERHAT AKALIN – ANKARA – ÇINAR GSK
4 – ZİHNİ BERKAY EMİRAL – AMASYA – TEKHAN GSK
1 – BÜŞRA ÖZDEN – ADANA – DOĞDU SK
2 – İLAYDA AKTAY – İZMİR – İZMİR TED SK
3 – AYŞE OKÇU – ANKARA – ÇINAR GSK
4 – ŞEVVAL GÜL – İSTANBUL – FERDİ
Genç Erkek
Genç Bayan
1 – OĞUZHAN M. ÖRNEK – AMASYA – TEKHAN GSK
2 – RAHMİ ÇELİK – İZMİR – KONAK BELEDİYE SK
3 – KADİR SIRAKAYA – ANKARA – ÇINAR GSK
4 – DENİZHAN GEZGİN – AYDIN – GÜLER TAEKWONDO SK
1 – SEVİLAY KARAKILÇIK – ADANA – DOĞDU SK
2 – ELİF DÖŞÜÇUKUR – GAZİANTEP – KARAGÖLGE SK
3 – ASLI ÇİFTÇİ – İSTANBUL – YAVUZHAN SK
4 – SILA TAŞYÜREK – İZMİR – ÇİĞLİ BLD SK
Büyük Erkek ( 18-30 Yaş )
Büyük Bayan ( 18-30 Yaş )
1 – HABİP OKÇU – ANKARA – ÇINAR GSK
2 – ALİ KEMAL USTABAŞ – İSTANBUL – ÜSKÜDAR BLD SK
3 – ADİL TEKİN – ANKARA – İKİZLER TAEKWONDO SK
4 – SEYYİT B. FIRAT – AMASYA – TEKHAN GENÇLİK SK
1 – ELİF AYBÜKE YILMAZ – ANKARA – İLBANK SK
2 – BENGÜ ALKAN – ANKARA – MALİYE MİLLİ PİYANGO SK
3 – KÜBRA DAĞLI – İSTANBUL – ATİKALİ GSK
4 – SÜMEYYE AHİ – ANKARA – İKİZLER TAEKWONDO SK
Büyük Erkek ( 31-40 Yaş )
Büyük Bayan ( 31-40 Yaş )
1 – MEVLÜT PEKÇAN – ANKARA – İLBANK SK
2 – VOLKAN YALÇINKAYA – ESKİŞEHİR – ŞAHİN SK
3 – BAŞAR BAŞUSTA – İSTANBUL – SEYRANTEPE SK
4 – ALİ İLGÜN – İZMİR – EFSANE SK
1 – MERYEM YAVUZ – ANKARA – FERDİ
2 – DİLEK EDER – ESKİŞEHİR – ESKİŞEHİR GSK
3 – NEZAHAT İSLAM – İSTANBUL – YAVUZHAN SK
4 – SERPİL ŞENOL KAYA – SAMSUN – KAYA SK
Büyük Erkek ( 41-50 Yaş )
Büyük Bayan ( 41-50 Yaş )
1 – MUSTAFA YILMAZ – ANKARA – İKİZLER TAEKWONDO SK
2 – KEMAL YILMAZ – ANKARA – ÇANKAYA İKİZLER 2 SK
3 – NAMIK KONANÇ – ANKARA – TSK GÜCÜ
4 – ZEYNEL ÇELİK – İSTANBUL – ÇELİK TKD SK
1 – NESİBE ALTUN – İZMİR – ÇİĞLİ BELEDİYE SK
2 – GAMZE SARI – İSTANBUL – YANKI SK
3 – SULTAN CAN – İSTANBUL – ÇELİK TKD İHT SK
Büyük Erkek ( 51-60 Yaş )
Büyük Bayan ( 51-60 Yaş )
1 – TEYFİK ÇELİK – İSTANBUL – ÇELİK TKD İHT SK
2 – AHMET ŞANAL – ANKARA – İLBANK GSK
3 – ŞERİF KANDIRMIŞ – İZMİR – FERDİ
4 – MEHMET ERFİDAN – ESKİŞEHİR – ŞAHİN SK
1 – SUNA DİLBER – YAŞAM BOYU SK
2 – NEVİN BAŞ – MUĞLA SK
3 – FERAH USLU – İZMİR FERDİ
Büyük Erkek ( 61-65 Yaş )
Büyük Bayan ( 61-65 Yaş )
1 – GALİP Z. YALÇINKAYA – İSTANBUL – ÜSKÜDAR TKD İHT
2 – ENVER NAZLI – KAYSERİ – FERDİ
1 – MURAT SARIKUŞ, UĞUR VARDAR, SERDAR CAN (İSTANBUL)
2 – OSMAN ŞENE, CEM UÇAK, CAN UÇAK (İSTANBUL)
3 – EMİRHAN MURAN, KÜRŞAD OĞUZHAN AVCI, BURAK ATABEY (İSTANBUL)
4 – MUHAMMED EMİN KÖŞKER, ARDA KAHVECİ, GÖKHAN EYİGÜN (ANKARA)
1 – MEVLÜT PEKÇAN, MERYEM YAVUZ (ANKARA)
2 – HAVVA KONANÇ, NAMIK KONANÇ (ANKARA)
3 – ÜLKÜ TORTOP ALTUN, ŞAHİN ALTUN (İZMİR)
4 – MEHMET ERFİDAN, ELİF YENİGÜN ORHAN (ESKİŞEHİR)
Erkek Takım ( 31+ Yaş)
Bayan Takım ( 18-30 Yaş )
1 – MUSTAFA YILMAZ, KEMAL YILMAZ, GÜRAY TÜRK (ANKARA)
2 – HAYRİ TEMEL ALPER, VOLKAN YALÇINKAYA, ALPER SADIKOĞLU (ESKİŞEHİR)
3 – ŞAHİN ALTUN, İSMAİL KÖKÇÜ, ALİ İLGÜN (İZMİR)
4 – ZEYNEL ÇELİK, TEYFİK ÇELİK, DURSUN ALİ BALMUK (İSTANBUL)
1 – SULTAN CAN, ÖZLEM ESİN HAKİKATLI, AYŞEGÜL BALMUK (İSTANBUL)
2 – ARZU ÇAYIR, SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ, NEZAHAT İSLAM (İSTANBUL)
FREE STYLE – FERDİ ERKEK 12-17 YAŞ
FREE STYLE – FERDİ BAYAN 12-17
1 – YUSUF EMRE AKBIYIK – BALIKESİR – BALIKESİR GSK
2 – DENİZHAN GEZGİN – AYDIN – GÜLER TAEKWONDO SK
3 – İHSAN ÖZKAN CEM ESER – ANKARA – ÇINAR SK
4 – MEHMET EMRE TAŞÇI – İSTANBUL – BAHÇELİEVLER SK
1 – GÜLSENA KARAKUYULU – ESKİŞEHİR – TEPE BAŞI BLD SK
2 – EDADERYA ÇEKMECE KASTAMONU – FERDİ
3 – SİNEM GÜRBÜZ BALIKESİR – BALIKESİR GSK
4 – AMİNE ZEYNEP BAHÇECİ – BARTIN GENÇLİK MERKEZİ SK
FREE STYLE – FERDİ ERKEK 18 YAŞ ÜZERİ
FREE STYLE – PAİR 12-17 YAŞ ARASI
1 – SERDAR CAN – İSTANBUL – SARIYER BELEDİYESİ SK
2 – SEYYİT BURHANETTİN FIRAT – AMASYA – TEKHAN SK
3 – MURAT SARIKUŞ – İSTANBUL – BÜYÜKŞEHİR BLD SK
4 – EGE GEZGİN – AYDIN – GÜLER TAEKWONDO SK
1 – KUTAY KILIÇASLAN, SARE KÖK (ESKİŞEHİR)
2 – BUSENUR SEVÜK, ERDEM ŞAHİN (ESKİŞEHİR)
3 – SEMA KABATAŞ, ONUR ERZAN (KASTAMONU)
4 – BÜŞRA DOĞRU, MUSTAFA MERT (İSTANBUL)
1 – HAMZA EREN TORAMAN, YUSUF EMRE AKBIYIK, NURGÜL ÇÜRÜK, KAYRA DESTAN, TAYYİBE NUR BÖCEKDERE (BALIKESİR)
2 – ERDEM ŞAHİN, KADİRCAN ÖZKARACA, NEVRİYE ERKAYA, BUSENUR SEVÜK, GÜLSENA KARAKUYULU (ESKİŞEHİR)
3 – CEREN USLU, AHMET ÇİFTÇİ, KADİRCAN KESKİN, ŞAFAK ERGÜN, ASLI ÇİFTCİ (İSTANBUL)
4 – KÜBRA NUR ÇEKMECE, EDADERYA ÇEKMECE, SEMA KABATAŞ, ALPER KADERLİ, ONUR ERZAN (KASTAMONU)
FREE STYLE – TAKIM 18 YAŞ ÜZERİ
FREE STYLE – FERDİ BAYAN 18 YAŞ ÜZERİ
1 – MURAT SARIKUŞ, SERDAR CAN, OSMAN ŞENEL, NEZAHAT İSLAM, AYLİN ÖZTÜRK (İSTANBUL)
2 – KÜBRA DAĞLI, MERYEM BALOĞLU, SAKİNE KÜÇÜKAKYÜZ, BAŞAR BAŞUSTA, EMİRHAN MURAN (İSTANBUL)
1 – BERİVAN BOZDAĞ – ADANA – DOĞDU SK
2 – ÖZLEM ESİN HAKİKATLI – İSTANBUL – ÇELİK SK
3 – SERPİL ŞENOL KAYA – SAMSUN – KAYA SK
4 – SERAP KANSU – BALIKESİR – BALIKESİR GSK
Minik Yıldız Erkekler
Minik Yıldız Bayanlar
1 – AMASYA
2 – ANKARA
3 – KASTAMONU
4 – BALIKESİR
5 – ADANA
1 – ANKARA
2 – BALIKESİR
3 – İZMİR
4 – ADANA
5 – GAZİANTEP
Minik Yıldız Genel
Genç Büyük Erkekler
1 – ANKARA
2 – AMASYA
3 – BAIKESİR
4 – İZMİR
5 – ADANA
1 – ANKARA
2 – İSTANBUL
3 – ESKİŞEHİR
4 – AMASYA
5 – KOCAELİ
Genç Büyük Bayanlar
Genç Büyük Genel
1 – ANKARA
2 – İSTANBUL
3 – İZMİR
4 – ADANA
5 – AMASYA
1 – ANKARA
2 – İSTANBUL
3 – İZMİR
4 – AMASYA
5 – ADANA